Reference od naších klientů

Působíme v celé České republice.

Centrála naší firmy provozující domenu czfinance.cz se nachází v Olomouci.

Reference od naších klientů

 • 6 června 2012: Alexandra Benešová - Kunštát
  Exekutor chtěl prodat můj dům v exekuci. Hledala sem na internetu někoho, kdo by mi v mé situaci pomohl. Našla jsem firmu czfinance.cz a vyplnila si žádost na jejich internetových stránkách. Exekuci za mě zaplatili a vyřídlili mi hypotéku.
 • 28 srpna 2012: Ludmila Casteli - Plumlov
  Potřebovala jsem rychle vyřídit peníze na rekonstrukci svého domu a banka mi bohužel nevyšla vstčíc jeliož mám příjmy ze zahraničí . Obrátila jsem se na firmu czfinance.cz a již za 5 dní jsem měla peníze na svém účtu.
 • 3 září 2013: Marcela Tlustá - Kraskov
  Děkuji firmě czfinance.cz za rychlé vyřízení nebankovní hypotéky.
 • 3 září 2013: Hana Kocourková
  Díky firmě CZfinance jsem si mohla zaplatit všechny moje staré dluhy.
 • 20 září 2013: Ivo Horváth - Uničov
  Nestíhal jsem splácet své půjčky. Firma czfinance.cz mi vyřídila sloučení všech půjček do jedné. děkuji.
 • 10 října 2012: Jiří Řehák - Olomouc
  Měli jsme s manželkou hodně drobných půjček. Splátky nám začali přerůstat přes hlavu. Báli jsme se, že nám exekutor prodá náš byt. Díky firmě czfinance.cz kde nám sloučili všechny půjčky do jedné můžeme nyní klidně spát.
 • 20 listopadu 2013: Stanislav Kment - Olomouc
  Dostal jsem se do bezvýchodné situace díky tomu, že jsem si půjčil více než jsem byl schopen splácet. Nevěděl jsem jak z této zoufalé situace ven. Kamarád mi doporučil firmu czfinance.cz, kde se mi věnovali nabídli mi řešení. Na hypotéku jsem bohužel nedosáhl a proto jsem se rozhodl nabídky od czfinance.cz využít. Vykoupili můj zadlužený byt, zaplatili za mě všechny dluhy, a za zbytek peněz jsem si koupil domek na vesnici. Nyní mám celý důchod pro sebe a nemusím myslet na to, že někde něco dlužím.
 • 21 listopadu 2013: Jaroslava Kročková - Olomouc
  Zdědila jsem po mamimce byt, jelikož jsem měla exekuci okamžitě mi exekutor dal exekuci na nově získaný byt. Obrátila jsem se na firmu czfinance.cz kde mi do týdne vyřítili potřebnou sumu. Ještě jednou děkuji.

Zažádejte si o nezávaznou nabídku řešení Vašich individuálních finančních problémů. Po odeslání žádosti o půjčku se zástavou nemovitosti Vás do 24 hod. bude telefonicky kontaktovat náš finanční specialista v blízkosti Vašeho bydliště, který s Vámi projedná Vaši finanční bilanci a zpracuje nejvýhodnější nabídku dle Vašich individuálních finančních potřeb.